המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר נמחק בהצלחה!

העגלה שלי

לסיום קנייה
₪0

קופונים והטבות

יש לך קופון או הטבה? הגעת למקום הנכון
כתב: uzi cohen by soflex/coopervision
קראו: 1,769 גולשים
26/01/19, 22:40

לילד שלי יש מיופיה ?

ליקוי ראיה אצל ילדים

איך אדע אם הילד שלי לוקה במיופיה ?

  • מקרב פנים למסך
  • מחזיק ספרים וחפצים קרוב לפנים
  • מכווץ את העיניים
  • סובל מכאבי ראש חוזרים
  • כיצד ניתן לשלוט על קצב התקדמות המיופיה ?

 

הרחיקו את המכשירים

נתונים מ-145 מחקרים, שכוללים 2.1 מיליון משתתפים, חשפו שעלייה במיופיה נגרמת בעיקר כתוצאה מאורח חיים¹. הנוער של היום מבלה שעות רבות בביצוע מטלות תוך הסתכלות לטווח הקרוב, בדרך כלל מול מכשירים אלקטרוניים. כמובן שאין זה הגיוני לבקש מהילדים שלא ישתמשו במכשירים בכלל, אבל יש לנסות להגביל אותם כך שיהיה יותר איזון במהלך היום.

בלו עם הילדים בחוץ

הילדים מבלים זמן רב בתוך הבית או בכיתה ולכן מתי שרק אפשר, נסו לתכנן להם יותר פעילויות בחוץ. מחקרים מראים שהתפתחות המיופיה נגרמת כתוצאה מרמות תאורה נמוכות¹, מה שעשוי להיות קשור בצורה ישירה לזמן המועט שבו ילדים מבלים מחוץ לבית. עלייה בזמן שבו ילדים יבלו מחוץ לבית, הוכחה גם כיעילה במטרה לעכב את התחלת המיופיה ב- ³11%-34%. אחת מהסיבות לכך היא שהשמש מגבירה חשיפה לויטמין D, שככל הנראה יש לו תפקיד בגדילת העין³. בנוסף, ילדים מבצעים יותר פעילויות עם הסתכלות לטווח הרחוק כשהם נמצאים מחוץ לבית, ופעילויות כאלו גורמות למידה קטנה יותר של מאמץ מהעיניים הצעירות.

 
עדשות המגע MiSight® 1 Day לילדים
להאטת התקדמות המיופיה

עדשות המגע MiSight® 1 Day פותחו במיוחד כדי להאט את קצב התקדמות המיופיה אצל ילדים. הן נראות ומרגישות כמו עדשות מגע רכות רגילות אבל יש להן עיצוב אופטי שונה שנקרא: ActiveControl™ Technology.

מחקרים קליניים שבוצעו על עדשות MiSight® 1 Day הוכיחו שקצב התפתחות המיופיה קטן ב-59% בממוצע בהשוואה לתיקון ראיה רגיל. כלומר, קצב העלייה במרשם המשקפיים יואט וגם הסיכון לבעיות עיניים נוספות בעתיד יפחת.

אחרי שימוש במשך שבוע ימים ילדים הזדקקו לעזרה מינימלית בהרכבה ובהסרה של עדשות המגע שלהם. אפילו ילדים צעירים בגיל 8 שעדשות המגע היו חדשות עבורם דיווחו על נוחות ועל התנהלות קלה איתן.

9 מתוך 10 ילדים אמרו שהם מעדיפים להרכיב עדשות MiSight® 1 Day על פני הרכבת המשקפיים שלהם.

 

מקורות מידע:

אתר סופלקס / קופרויזין ישראל

  1. Global Prevalence of Myopia and High Myopia and Temporal Trends from 2000 through 2050. Ophthalmology In Press (DOI: http://dx.doi.org/10.1016/j.ophtha.2016.01.006)
  2. Flitcroft DI. The complex interactions of retinal, optical and environmental factors in myopia aetiology. Prog Retin Eye Res. 2012;31(6):622-660.
  3. Wolffsohn JS, Calossi A, Cho P, et al GlobalTrends in Myopia Management Attitudes and Strategies in Clinical Practice. Cont Lens Anterior Eye. 2016;39’106-16.
  4. Gifford P, Gifford KL. The Future of Myopia Control Contact Lenses.

 

מאמרים מומלצים
מאמרים אחרונים
0